Gizlilik ve Güvenlik Politikası

 ..:: Küresel İnternet Gizlilik ve Güvenlik Politikası ::..

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ
* Sanal mağaza'dan alışveriş yapmak hem çok güvenli hem de çok kolay!

* LAÇİN İŞ ELBİSELERİ İMALAT bilgilerinizin gizliliğine saygı duymaktadır.

* Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, kişisel bilgiler; ad, soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi  firmamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

* Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (LAÇİN İŞ ELBİSELERİ İMALAT) 'a aittir. ve Tüm içeriği hiç bir bilgi vermeksizin değiştire bilir yada kaldıra bilir.

* Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0.332 237 00 85 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, lacinhediyelik [@] hotmail.com e-posta adresinden veya  İletişim adresinden LAÇİN İŞ ELBİSELERİ İMALAT ‘a danışabilirsiniz.

*Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir. 

* Her kullanıcı, işbu Web sitesini ziyaret ederek, işbu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır. üyelik sözleşmesine BURADAN Ulaşa Bilirsiniz.

* Hangi sitemizden üye olursanız olun veri tabanı güncellemesi yapıldığında aynı bilgilerle diğer sitelerimize de kayıt olmuş olacaksınız. Güncellemeden sonra aynı kullanıcı bilgileri ve şifreleri kullanarak giriş yapa bileceksin.  (Siteler Zaten Birbirinin Kopyasıdır.)
Kayıt olmuş Sayılacağınız siteler Şöyledir.
http://www.laciniselbiseleri.com http://www.konyaiselbiseleri.com http://www.iselbiselerikonya.com 
http://www.lacinreklam.com http://www.serkankoca.com

* Sitelerimizden biri yada bir kaçına üye olarak yada üye olmadan kullanarak bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız. (aksi taktirde isterseniz sitelerimizi kullanmayarak yada üye olmadan siteden çıkabilirsiniz.) 

Talep ve Şikayetleriniz Aşağıdaki İletişim Adresine Yapılacaktır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için lacinhediyelik [@] hotmail.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Firma Ünvanı    : LAÇİN İŞ ELBİSELERİ İMALAT SANAYİ 
Merkez Adresi   : TOPTAN MANİFATURACILAR ÇARŞISI KAZIM AYVAZ SOKAK NO : 78 SELÇUKLU / KONYA
Fabrika Adresi   : Büsan Sanayi Sitesi Kosgeb Caddesi No : 46 KARATAY / KONYA
Telefon              : 0.332 237 00 85
Fax                    : 0.332 237 00 85
Web Adresi       : www.laciniselbiseleri.com
E-mail Adresi    : lacinhediyelik [@] hotmail.com 

Laçin İş Elbiseleri ve Güvenlik Malzemeleri İmalatı --- Konya İş Elbiseleri --- Laçin Okul Kıyafetleri --- Laçin Reklam ve İş Elbiseleri --- İş Kıyafetleri